NOWOŚĆ !!!! EKO-PAK

EKO-PAK – NOWOŚĆ!!!

Wykorzystując nasze doświadczenie w produkcji i pakowaniu kartridży do drukarek laserowych, stworzyliśmy wyrób, który zagwarantuje, że Państwa produktu zostaną zapakowane w sposób profesjonalny i bezpieczny. Nasz wypełniacz to doskonały produkt do wypełniania wolnej przestrzeni przy pakowaniu w pudła kartonowe. Idealnie izoluje i zabezpiecza przesyłki, tak aby przedmioty w nich zapakowane nie przemieszczały się wewnątrz opakowania, nie obijały się o siebie, ewentualnie aby powstała dodatkowa przestrzeń ochronna między opakowaniem a pakowanym przedmiotem. Dzięki temu będziecie Państwo pewni, że zapakowane przedmiotu w trakcie magazynowania lub też przewożenia dotrą do swojego miejsca przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń.

Podstawowe zalety:

– lekki, wytrzymały i antystatyczny

– doskonale zabezpiecza przesyłkę

– łatwy, szybki i niedrogi w użyciu

– znakomite właściwości amortyzujące

– jest niezwykle elastyczny – chroni produkty nie zważając na rozmiar i kształt

– nadaje się do wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym przesyłek lotniczych

– zapewnia odbiorcy przesyłki wiele alternatywnych metod bezpiecznej utylizacji

Właściwości wypełniacza:

EKOwypełniacz ze ścinek tekturowych jest doskonałą alternatywną dla styropianu, folii pęcherzykowej, gąbki, trocin, woreczków napełnianych powietrzem itp. Jego główne zalety to niski koszt, uniwersalność, ekologiczny charakter

ekopak

W naszej ofercie możemy zaproponować kilka rozwiązań:

Wypełniacz w arkuszach o różnych wymiarach, a na specjalne zamówienie arkusz może mieć szerokość od 100 do 400mm a długość nawet do 2000mm. Ponadto istnieje możliwość docięcia wypełniacza pod dowolny wymiar np. pod kartony o wymiarach 150x100x300 mm – taka forma znacznie przyspieszy proces pakowania Państwa produktów:

Wypełniacz z roli – wygodna forma, łatwa do przechowywania, produkt jest zawsze pod ręką i tylko w takiej ilości, jaką osoba pakująca towar, w danej chwili potrzebuje.

NOWOŚĆ !!! – ścinki kartonowe o wymiarach od 1x1cm do 3x3cm, jeszcze łatwiejsze w przechowywaniu i bardzo lekkie:

Cena naszego produktu to TYLKO 15,00 zł za 120 litrów (ok. 7kg) wypełniacza.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
produkcja@ekotusz.pl
tel. kom. 519-131-431
(89) 757-68-95

 

 

 

Obejrzyj poniższy film – zobacz jak łatwo i profesjonalnie, dzięki Naszemu wypełniaczowi, zapakujesz swoje produkty